مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن .

مرجع مقالات رسمی اپلیکیشن

مقایسه اندروید با iOS


در‌این متن به مقایسه اندروید با iOS میپردازیم تا امکان‌ها، مزایا و مضرات این دو سیستم دلیل پرطرفدار را در کنار هم باز بینی کنیم.

 اپلیکیشن فروشگاهی

در صورتی در تامل خرید یک تلفن همراه هوشمند نو می باشید، احتمال اینکه یک کدام از سیستم دلیل‌های اندروید گوگل یا این که آی وی اس اپل را اجرا نماید، بسیار زیاد میباشد. به گفته IDC، این دو سیستم ادله بیش تر از 99 درصد از تمام موبایل های هوشمند نو را که در حین سال پیشین خریداری گردیده‌اند را به خویش اختصاص داده‌اند و در سال 2017 این رقم به 99.7 درصد ارتقاء یافته میباشد. مایکروسافت با ویندوزفون نسبتاً کنار گذارده‌ گردیده‌اند، بلک بری اکنون دستگاه‌های اندرویدی می‌سازد و آیتم‌های اندک دیگری نیز موجود است که قیمت ندارد به آنان اشاره کنیم. خبر خوب این میباشد که هر دو سیستم استدلال تلفن همراه‌های هوشمند عالی می باشند. آنان به مراتب موردها مشترک بیشتری نسبت به تفاوت‌هایشان دارا‌هستند، البته برخی تفاوت‌های مهم نیز موجود هست که بایستی در حیث بگیرید. ما قصد داریم به مقایسه اندروید با iOS بپردازیم و چیره هر مورد از مناطق را تعیین کنیم. در غایت تعیین شایسته ترین پلتفرم به شما بستگی دارااست. مواقعی را که برای شما بیش تر اهمیت دارااست را تعیین نمایید، تعداد موفقیت‌ها را در آن مدل‌ها بشمارید، و آنگاه می توانید از فی مابین‌شان یکی‌از را گزینش فرمائید. برای مقایسه اندروید با iOS با تکراتو یار و همدم گردید:

مقایسه اندروید با iOS
بها


مطالب پیشنهادی

300هزارتومان کتاب برنامه نویسی را بدون پول دانلود کن

 

اپل همواره از نظر ارزش‌گذاری در انتهای بازار بوده میباشد. آیفون ایکس با ارزش نخستین 1000 دلار، به یک سطح تماما تازه دست یافت. ارزش آیفون 8 پلاس از 800 دلار و آیفون 8 از 700 دلار آغاز می شود. در‌حالتی که نمیخواهید این مقدار را صرف نمائید، میتوانید سراغ آیفون 6 اس دو ساله با ارزش 450 دلار یا این که آیفون اس‌ای کوچک با بها 350 دلار بروید. از این ارزان‌خیس چیزی پیدا نمیکنید، مگر اینکه به سراغ بازار استوک بروید.

در مقیاس و تنوع زیاد، هیچ چیز حریف اندروید وجود ندارد. برای مثال، تلفن همراه‌های نو پیکسل 2 گوگل و گلکسی نوت سامسونگ نسبتاً با آیفون اپل هم بها‌اند، البته گزینش‌های متعددی در بین موبایل‌های ارزان بها از طیف وسیعی از ایجاد کنندگان متفاوت نیز موجود هست. و پلتفرم ‌‌آن طوری seo گردیده که روی دشوار افزار ضعیف هم اجرا شود. حقیقت این میباشد که اندروید همینطور در بخش در نرم افزار‌های بدون پول نیز صحبت اولیه را میزند و تعیین بهتری برای میزان دارایی‌های نادر میباشد.


برچسب: اپلیکیشن فروشگاهی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۰:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ادعای وب سایت XDA، ابزار منحصر به فرد توسعه و گسترش دهندگان نو


سازه به ادعای وب سایت XDA، ابزار منحصر به فرد توسعه و گسترش دهندگان نو متعددی در اندروید کیو درنظرگرفته شده البته بدیهی وجود ندارد که آیا کلیه به عمل میایند یا این که نه.

پنجره های Freeform که میتوان آن را با لمس و نگه داشتن آیکن اپ در بخش recent apps فعال کرد، برگشته اند. از سوی دیگر، XDA خبر از امکان دیگری به اسم “Game Update Package Preference” می دهد که هدفش پاره ای ناشناخته باقی‌مانده میباشد. قابلیت و امکان دیگر “force desktop mode” اسم داراست که به حیث می رسد برای اکران سیستم استدلال در نمایشگری فرنگی (مانند Samsung Dex) به فعالیت میرود.

اپلیکیشن فروشگاهی

هنوز رابط کاربری سیستم برهان بی نقص نشده و خصوصیت های جدیدی مثل ضبط ویدئو نیز تعبیه نشده میباشد.

احراز نام‌و‌نشان مانند Face ID برای لاگین ها یا این که خرید
خصوصیت دیگری که در وب سایت XDA نقل شده این میباشد که ممکن میباشد سیستم ادله از قابلیتی پشتیبانی نماید که یوزرها IOS مدتی به آن افتخار میکردند، یعنی تکنولوژی Face ID. بیان شده که نسل بعدی سیستم دلیل گوگل به احتمال زیاد به طور پیش فرض از طاقت فرسا افزار کپی رخ پشتیبانی خواهد کرد.

هنوز شیوه عمل این خصوصیت نامشخص میباشد و معین وجود ندارد که برای نسخه برداری خصوصیت های فیس، داده ها سنسور ها را ادغام مینماید یا این که نه. اما از کد های خطای باطن APK سیستم دلیل درز پیدا کرده که دستگاه برای کپی بهتر صورت استفاده کننده، خواهان قرار دادن موبایل در زوایای متفاوت میباشد.

چند کد دیگر هم درین سیستم استدلال چشم گردیده که به گفته یوزرها و بسط دهندگان XDA استفاده کننده را کار کشته میسازد که برای کامل شدن روند خرید یا این که ورود به اپ های متعدد از اسکنر صورت به کارگیری نماید.

اینکه دستگاه ها می توانند از Face ID به کارگیری نمایند یا این که نه مورد دیگری میباشد، چرا‌که اسمارت فون های برای نسخه برداری درست فیس به مشقت بار افزار منحصر یا این که خصوصیات مختص دوربین سلفی نیاز دارا هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۵:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تاکسی دیجیتال مارکتینگ با شیوه تولید بستری


تاکسی دیجیتال مارکتینگ با شیوه تولید بستری توانا برای کسب و امور در حوزه آنلاین مبادرت به ایجاد نرم افزار های کاربردی بخش اعظمی نموده است.. چننی رویکردی باعث شده‌است تا در مقطع زمانه کوتاهی صنعت های و شغل ها مختلف جذب این موسسه پباده سازی نرم افزار شوند تا بتوانند راهکارهای مطلوب را اخذ نمایند.

اپلیکیشن فروشگاهی

فهرست مشتریان بیشمار و متنوع شهرآرا گواه این مسئله میباشد که کمپانی پباده سازی نرم افزار شهرآرا به طور پویا درحال سیر تکاملی به سوی ارتقاء گرایش استعمال موسسه ها از تکنولوژی های نوین می‌باشد.

کمپانی پباده سازی نرم افزار شهرآرا به طور دائمی در درحال حاضر تقویت علم کارشناسان فنی و برنامه نویسی خویش در حوزه علم ها تازه در پباده سازی نرم افزار میباشد و همگام با تکنولوژی روز جهان گام برمیدارد. مثال شغل های قوی و آپدیت این موسسه گواه امروزی بودن آن میباشد.

کمپانی دیجیتال مارکتینگ شهرآرا پیشرو در پباده سازی نرم افزار گوشی و ایجاد اپلیکیشن اندروید و IOS
امروزه تلفنهای همپا هوشمند کاربردی ترین و در دسترس ترین وسیله فردی هر شخص میباشد. ما آگاهانه از این مجال به وجود آمده جهت سرویس رسانی به جامعه و همینطور کسب و امور استعمال کرده ایم مثال شغل های متنوع و کاربردی شهرآرا در حوزه ساخت نرم افزار بیان کنده نگاه گوناگون و بازارشناسانه شهرآرا درباره ی کاربرد تلفنهای هوشمند است. ما معتقدیم که نرم افزار ها فقط وسیله سرگرمی نیستند و وظیفه دارا هستند که به طور روزانه بخش مهمی از نیازهای اشخاص را رفع نماید. لذا هر کسب و کاری با دقت به رسالت خویش قادر است اپلیکیشنی قوی و کارا داشته باشد.

تولید نرم افزار اندروید و IOS در کمپانی پباده سازی نرم افزار شهرآرا
کمپانی پباده سازی نرم افزار شهرآرا، جهت پباده سازی نرم افزار های تلفن همراه بر روی پلتفرم های متعدد از ابزارهای مربوط فایده می‌برد. برای ساخت نرم افزار اندروید از لهجه برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی قاب ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی IOS از گویش برنامه نویسی swift بر روی قاب ورک xcode به کار گیری به فعالیت می‌آید.

گویش مشترک رابط کاربری UI برای ساخت و ایجاد نرم افزار اندروید و نرم افزار IOS فعلا متریال صفحه آرایی گوگل که به خیر توانسته ایم برای پباده سازی نسل سوم نرم افزار IOS به کارگیری کنیم.


برچسب: اپلیکیشن فروشگاهی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۷:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت بارز این اپلیکشن نسبت به نرم افزار


یک نرم افزار بهتر!
در حالتی‌که رابط کاربری بهتر و تجهیزات بیشتری می‌خواهید صد رد صد نرم افزار App Backup & Restore – Easiest backup tool می‌تواند گزینش بهتری برای شما باشد. این نرم افزار در گوگل پلی بیش تر از 5 میلیون توشه دانلود گردیده و امتیاز 4.5 از 5 را از 31 هزار امتیازی که به آن داده گردیده اخذ نموده است. رابط کاربری نرم افزار شکیل خیس از نرم افزار پیشین میباشد و مورد ها و تجهیزات بیشتری در چنگ شما می‌گذارد.

 اپلیکیشن فروشگاهی

شما می‌توانید نرم افزار هایی که نصب نموده اید و نرم افزار هایی که از آن‌ها ورژن پشتوانه تنظیم نموده اید را در قالب دو باریکه (تب) غیروابسته با تیتر "نصب گردیده ها" و "بایگانی گردیده ها" در برگه نخستین نرم افزار مشاهده کنید. در نرم افزار پیشین قابلیت و امکان دسترسی به نرم افزار هایی که ورژن حامی از آن‌ها گرفته بودید وجود نداشت و برای دیدن آن‌ها بدون چاره بودید به مسیری که در فوق روایت شده بروید.

 

مزیت بارز این اپلیکشن نسبت به نرم افزار قبل داشتن مورد های متعدد در کاغذ پیکربندی میباشد. از پاراگراف این پیکربندی می شود به قابلیت تهیه و تنظیم ورژن پشتوانه از یک نرم افزار به طور اتومات بعداز نصب آن اشاره نمود. در شرایطی‌که تهیه و تنظیم ورژن پشتوانه از نرم افزار ها برایتان مهم میباشد این دیگر شما‌را از ورود مکرر به‌این نرم افزار برای تنظیم ورژن حمایت کننده معاف می‌نماید. همینطور آیتم ای در منوی کناری نرم افزار موجود است به اسم نسخه برداری پوشه های APK. با لمس این آیتم تمام فولدر های APK که در تلفن همراه تان دارید پیدا گردیده و به شما نشان داده خواهند شد.

 

همانگونه که در اولِ نوشته‌علمی ذکر شد پوشه APK اکثری از نرم افزار ها بعداز نصب به طور اتومات منزه میگردد. البته میباشند نرم افزار هایی که برخی فولدر APK آنان باقی میماند و در مسیرهایی جای دارد که جستن آنان به طور دستی بسیار نقص‌ میباشد. ولی خوشبختانه مورد ذکر شده به شما اذن می‌دهد به پوشه های APK در هر مسیری که می باشند دسترسی داشته باشید. حتی مسیر فولدر نیز در ذیل تیتر آن برای ارجاع راحت خیس به آن به طور دستی نمایش داده می شود. شما می‌توانید هر پوشه APK که خواستید را گزینش کرده و مسیر آن را تغییر و تحول دهید یا این که آن را از به عبارتی مسیری که در آن قراردارد نصب فرمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بعضی آمارها در خصوص به کار گیری از نرم افزار های پرداخت


بعضی آمارها در خصوص به کار گیری از نرم افزار های پرداخت

در سال ۲۰۱۴ واحد سنجش مبادلات نقدی بانکی بیش تر از مبادلات کارت به کارت از روش دستگاه‌های ATM بود و حجم مبادلات آنلاین بسیار کمتر بود. البته در سال ۲۰۱۸ این آمارها به نحوه تماما عجیبی نشان می دهد که حجم مبادلات مالی آنلاین از روش تلفن همراه بانکینگ بیش تر از مبادلات نقدی و کارت به کارت میباشد و اکنون ۳۷ درصد از سهم مبادلات را به خویش اختصاص داده میباشد که نشان از اعتماد اشخاص و همینطور تغییر و تحول سعی خزانه‌ها در جذب مشتری و سوددهی به طور آنلاین میباشد.

اپلیکیشن فروشگاهی

آمارهای دیگری نشان از رویش سریع نصب نرم افزار انتقال وجه در یک زمان‌ی ۴ ساله از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ داشته میباشد و خدمت‌های جهانی نظیر Paypal و Applepay توانستند مقطع روزگار یه خرده آمار نصب بسیار بالایی از خویش به اکران بگذارند. اکنون بر روی تلفن همراه‌های هوشمند سامسونگ و همینطور ساعت‌های هوشمند قابل انعطاف‌افزار Samsung Pay به طور پیش‌فرض نصب شده‌است و اشخاص می توانند عملیات بانکی خویش را از این نحوه انجام دهند. برای کشور ایران هم نرم افزار‌های متعددی وارد بازار شدند و یوزرها یگانه خودشان را پیدا کردند که برای مبادلات ریالی و داخلی مورداستفاده قرار می گیرند. تنوع این اپ‌ها بسیار زیاد میباشد و ممکن میباشد در تعیین یک نرم افزار خوب سردرگم گردید. به همین ادله به‌دنبال یکسری خصوصیت یک نرم افزار پرداخت خوب آورده شده‌است.


خصوصیت‌های یک نرم افزار انتقال وجه خوب

 

چندین خصوصیت یک نرم افزار پرداخت خوب

چنانچه میخواهید از یک کدام از نرم افزار‌های پرداخت مو جود استعمال نمائید می بایست به چندین نکته‌ی مهم توجه داشته باشید.

خصوصیت‌ها و امکان‌های نرم افزار‌ها را به نیکی مطالعه نمائید و با هم مقایسه فرمائید. ملاحظه کنید کدام نرم افزار بیش تر به درد شما میخورد.

رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری نرم افزار انتقال وجه را صد رد صد در لحاظ داشته باشید. بعضا اپ‌ها با نوتیفیکیشن‌ها و هشدارهای بیهوده فقط منجر می شوند تجربه‌ای غیر مطلوب از به کارگیری از نرم افزار داشته باشیم. بعضی ظواهر خیر و خوبی ندارند و فعالیت کردن با آنان کیفر‌آور میباشد. پس به خیر و خوبی تمام نصیب‌های آن را وارسی نمایید و در صورتیکه باب میل شما وجود ندارد در پی نرم افزار دیگری باشید.

کارایی فرمائید در هنگام گزینش و نصب نرم افزار خدماتی که متناسب با عمل شماست را در حق تقدم قرار دهید. به صورت نمونه در صورتی‌که زیاد مسافرت میروید می توانید اپی تعیین فرمایید که قابلیت و امکان رزرو بلیط قطار، هواپیما یا این که اتوبوس هم داشته باشد و …

سرعت انجام عملیات آن بالا باشد و کارکرد راحتی داشته باشد.


برچسب: اپلیکیشن فروشگاهی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۷:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

همگی ی ما برنامه هایی در گوشی خویش داریم


همگی ی ما برنامه هایی در گوشی خویش داریم و به طور روزمره بخش اعظمی ازکارهای خویش را با به کار گیری از تجهیزات این قابل انعطاف افزارها انجام می دهیم. بدین قابل انعطاف افزارهای آیتم به کارگیری در تلفن همراه نرم افزار گفته میشود.
امروزه موبایل های هوشمند و تبلت ها نقش بسزائی را در معاش روزانه اشخاص ایفا می‌کنند و نیز در دنیای تجارت مدرن اهمیت اکثری دارا هستند.

اپلیکیشن فروشگاهی

یکی‌از اثرات توسعه و گسترش تکنولوژی، راحت و سریع خیس شدن رابطه در بین تجارت ها نسبت به پیشین میباشد.


داشتن یک نرم افزار گوشی برای هر کسب و کاری یک فرمان ضروری و هدفی اصلی برای بیزینس آنلاین هست و پباده سازی نرم افزار گوشی در مقایسه با مرورگرهای تلفن همراه اضافه آیتم اعتنا قرار می‌گیرد.


با داشتن نرم افزار این قابلیت به مشتریان داده می‌گردد تا بتوانند شمارا ببینند که شایسته ترین امکان برای شرکت های و صنفها ارسال اعلان یا این که نوتیفیکیشن است که میتوانند با به کارگیری از این آیتم محصول ها و سرویس ها جدیدشان را بطور بی واسطه به اطلاع مشتریان برسانند و بطور مداوم با آن‌ها در رابطه باشند.


تمجید واژه و کلمه نرم افزار

کلمه ی نرم افزار (Application) در لهجه فارسی، به فیس “ابزار کاربردی” ترجمه می شود. نرم افزار یا این که به طور خلاصه APP طولانی تر از لغت اپلیکیشن در میان عموم جا افتاده میباشد که دقیقا مترادف و هم معنی «اپلیکیشن کاربردی» میباشد. البته در حقیقت به هر قابل انعطاف افزاری که بتوان آن را روی تلفن همراه تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا این که هر وسیله ای که بر روی تلفن همراه خویش نصب کرده باشید، نرم افزار گفته می شود.
تمامی ی مواقعی که بر روی موبایل اندرویدی خویش نصب نموده اید و از تجهیزات آن‌ها به کارگیری می کنید، نوعی از نرم افزار می‌باشند.
در صورتی‌که بخواهیم کلمه نرم افزار را کلاً برای شما مضمون‌ کنیم می بایست بگوییم تمام قابل انعطاف افزارهایی که به طور روزانه از آن‌ها استعمال می‌کنیم به جزء قابل انعطاف‌افزارهای سیستم مانند سیستم ادله و یا این که لهجه‌های برنامه نویسی، را دربرگیرنده می‌شود.


برچسب: اپلیکیشن فروشگاهی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۵:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیستم‌ادله اندروید با مسافت‌ی زیاد پرطرفدارترین سیستم‌دلیل


سیستم‌ادله اندروید با مسافت‌ی زیاد پرطرفدارترین سیستم‌دلیل جهان به حساب می آید و در گوگل پلی بیش تر از ۲ میلیون نرم افزار موجود هست. پرتعداد بودن نرم افزار های اندروید به‌این معناست که اکثری از نرم افزار‌های مطلوب و کلیه‌رشته‌رقیب به دیده یوزرها نمی‌آیند. به همین خیال و خاطر با ارائه‌ی چنین فهرست‌هایی، میخواهیم فعالیت یوزرها را برای دستیابی به شایسته ترین نرم افزار های اندروید در منطقههای گوناگون ریلکس‌خیس کنیم.

اپلیکیشن فروشگاهی

درباره با چنین فهرست‌هایی، مسئله ذوق‌ی فردی نقش مهمی را ایفا مینماید اما روی هم رفته، نرم افزار‌هایی که پیرو به آن ها اشاره میکنیم بسیار پرطرفدار میباشند و دقت اکثری از یوزرها را به خویش جلب کرده‌اند. پس سوای اتلاف وقت، این فهرست را مقدمه میکنیم.

۱. نرم افزار‌های ضروری
شایسته ترین مرورگرها (جایگزین‌های کروم)
Brave / Dolphin / Firefox / Opera

 

اگرچه مرورگر کروم امکان‌های متعددی دارااست البته در صورتی از استعمال از آن خسته گردیده‌اید، بهتر میباشد بدین مورد ها نگاهی بیندازید. مرورگر Brave تا حد متعددی جدید‌نفس میباشد و از موتور کرومیوم و خصوصیت‌های مفیدی فایده می برد. علاوه بر این، این مرورگر بسیار سبک میباشد و از پس انجام شغل های اصلی برمی‌آید. از سایر آیتم‌ها می توانیم به Dolphin، فایرفاکس و اپرا اشاره کنیم که هریک از آنان امکان‌های شاخصی دارا هستند. راجع به امکان‌های اصلی مانند رئیس تب‌ها، موقعیت ناشناس و وضعیت بدون‌نور، تمام این مورد ها صحبت‌های متعددی برای اعلام کردن دارا‌هستند و از پلاگین‌های مفیدی هم پشتیبانی می کنند.

بیش تر بخوانید: ۵ مرورگر برتر برای تلفن همراه تلفن همراه

شایسته ترین نرم افزار‌های هواشناسی
The Weather Channel / AccuWeather / Weather Underground

 

آری، با وجود اینکه میان نرم افزار های اندروید هزاران نرم افزار هواشناسی موجود هست، البته هیچ‌کدام از آنها بی‌نقص نیستند. در واقعیت، هر مورد از این نرم افزار‌ها از حیث گرافیکی یا این که توجه داده ها از نقاط مثبتی سود می برند. از میان این مورد ها، نرم افزار The Weather Channel از دید پیش‌بینی باران شایسته ترین همت را دارااست. AccuWeather هم از نگاه پیش‌بینی دما سعی خیر دارااست ولی از نظر پیش‌بینی باران از اعتنا کمتری نسبت به The Weather Channel سود میبرد. در صورتیکه هم در بخشها ساحلی و پربارش معاش میکنید، بهتر میباشد نگاهی به نرم افزار DarkSky بیندازید.

Yahoo Weather / DarkSky

 

آیتم بعدی یعنی Weather Underground دربین نرم افزار های اندروید از نظر پیش‌بینی دما کارایی قابل توجهی دارااست و پیش‌بینی واحد سنجش بارش آن هم فراتر از حد میانگین میباشد. در غایت، نرم افزار Yahoo Weather از فی مابین موردها نام برده از رابط کاربری بسیار بی آلایش و جذابی فایده می برد و پیش‌بینی‌های آن هم معمولاً توجه متعددی دارااست.

نرم افزار‌های آدرس اینترنتی
Microsoft Outlook / Blue Mail / Email by EasilyDo / Nine

 

برای بخش اعظمی از یوزرها اندروید، نرم افزار جیمیل دراین مورد سخن نخستین را میزند البته در‌صورتی‌که به هر دلیلی از آن رضایت ندارید، آیتم‌های جایگزین بسیار خیر موجود هست. شایسته ترین حریف جیمیل، نرم افزار Outlook میباشد که هم از قابلیت و امکان‌های جالب و هم از رابط کاربری خیلی خیر منفعت میبرد. Blue Mail دست استفاده کننده را برای سوئیچ سریع میان اشکال نشانی اینترنتی‌ها و حساب‌های متعدد گشوده می گذارد. در صورتی هم به‌دنبال رابط کاربری بسیار معمولی میباشید، نرم افزار Email را می توانیم سفارش کنیم. در غایت، برای کسانی که بسیار پرمشغله می‌باشند، میتوانیم نرم افزار ۱۰ دلاری Nine را پیشنهاد کنیم که از قابلیت و امکان‌های توسعه یافته متعددی فایده می برد.

نرم افزار‌های روزنگار
Google Calendar / DigiCal

 

بیش تر یوزرها اندروید از خدمت فوق‌العاده Google Calendar استعمال می کنند. این نرم افزار از خصوصیت‌های دیدنی متعددی منفعت می برد و پاسخگوی اضافه نیازهای یوزرها میباشد. از این مهم‌خیس، این خدمت به طور کاملً بدون پول میباشد و از پلتفرم‌های متعدد میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. اگرچه DigiCal مانند Google Calendar از خصوصیت‌های زیادی منفعت نمی‌پیروزی اما در قبال امکان‌های فردی‌سازی متعددی دارااست. اما برای ورژن‌ی رشته‌ای آن می بایست ۵ دلار بپردازید.


برچسب: اپلیکیشن فروشگاهی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۶:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

این دکان ساز انعطاف پذیری متعددی دار


مجنتو(Magento)
این دکان ساز انعطاف پذیری متعددی دارااست و تجهیزات نامحدودی در دست صاحبان مغازه ساز قرار میدهد. همینطور مجنتو از واحد های مبلغی، نرخ های مالیات متفاوت و گونه های تولیدات پشتیبانی می نماید. در مجنتو می قدرت ظاهری ماهر، جور بندی ظریف و منظم، فروش منحصر و تقسیم بندی مشتریان را داشت. درین پلتفرم شما میتوانید تجهیزات ویژه ای برای مغازه سازهای خویش رد لحاظ بگیرید. مجنتو هم از متن گشوده استعمال می نماید و از افزونه های پیشرفته فایده میبرد. از این رو شما میتوانید کدها را به دلخواه خویش ویرایش نمایید و خصوصیت های متعددی را به آن طولانی تر نمائید.

اپلیکیشن فروشگاهی

کاربرپسند بودن
خلاف شاپیفای که کاربرپسندی عالی دارااست مجنتو از این مزیت بی فایده میباشد. در واقع استعمال از آن پاره ای مشقت بار و سخت میباشد. می بایست اعلام‌کرد مجنتو برای کسانی که با علم نادر برای مغازه ساز مبادرت مینمایند مطلوب وجود ندارد و اشخاص بایستی مفاهیم شالوده ای اصول مجنتو را خودشان خاطر بگیرند.

هزینه
مجنتو در دو ورژن Magento CE و Magento EE ارائه می‌گردد. در ورژن Magento CE نیازی به پرداخت ماهیانه نیست و برای دکان سازهایی با اندازه کوچک و یا این که میانگین مطلوب میباشد. البته در ورژن دیگر آن Magento EE برای مغازه ساز های وسیع مطلوب میباشد و مخارج آن بستگی به کسب و فعالیت شما داراست.

بهینه سازی
از نگاه seo مجنتو بسیار عالی فعالیت کرده و بهتر از دکان سازهای بدون پول دیگر میباشد. همینطور مجنتو توانسته پیکربندی متعددی در چنگ یوزرها قرار دهد از گزاره :«متاتگ‌ها، باصرفه‌سازی تصاویر، تگ‌های استاندارد برای تولید ها و بازنویسی پوشه robot.txt» اساسا مجنتو توانسته در مرتبه بهینه سازی نمره ۱۰۰ از ۱۰۰ را کسب نماید.

قالب ها
مجنتو قالب های بسیار متنوعی به یوزرها خویش ارائه میکند. دیدنی میباشد بدانید قالب های ارائه گردیده در دکان مجنتو کاربرپسندی بالایی دارا هستند همینطور پباده سازی این قالب ها را می قدرت تهیه و تنظیم و تغییر و تحول بخشید و بر روی هر دستگاه پاسخگو میباشند. ۱۲۱ قالب بدون پول در وب سایت مجنتو موجود هست و سایر قالب ها با پرداخت هزینه قابل دسترسی میباشند. در صورتیکه در‌پی قالب های مجنتو میباشید میتوانید در وبسایت های ThemeForest و TemplateMonster آنان را دانلود فرمایید.

پشتیبانی از مشتریان
در ورژن مجانی مجنتو یوزرها نمی توانند از سرویس ها پشتیبانی به کار گیری نمایند ولی در انجمن های رای زنی در زمینه ی اشتباهات و چاره های متفاوت دعوا شده‌است. کاربرانی که از ورژن مبلغی به کارگیری می نمایند می‌توانند از سرویس ها پشتیانی سود ببرند. همینطور مجنتو با برگزاری دروه های آموزشی بدون پول و غیر بدون پول در همت میباشد که یوزرها را طولانی تر یاری دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۵:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی UI/UXمناسب


پباده سازی UI/UXمناسب

در اکثری از شرکت ها برنامه نویسی طراح رابط کاربری یا این که به اصطلاح شخصی که گرافیک اپلکیشن ها و وبسایت را پباده سازی می‌نماید نیست و فرد برنامه نویس یا این که مجموعه برنامه نویسی با توکل بر تجربه و پروژه های شبیه یا این که به کار گیری از صفحه ارایی های فراهم گرافیک پروژه را انجام می‌دهند.

اپلیکیشن فروشگاهی

البته به جهت علم ناکافی برنامه نویس در پباده سازی استاندارد ui و ux نرم افزار، فیض فعالیت مناسب مشتری نخواهد شد و نرم افزار پباده سازی گردیده از حیث گرافیک توان رقابت با مثال ها شبیه خویش از دید کارکرد را ندارد. سفارش ما به شما این میباشد که در پی پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار های ماهر می‌باشید اهمیت پباده سازی آن را نادیده نگیرید.


در صورتی‌که نرم افزار رابط کاربری استاندارد و ماهر داشته باشد:


* یوزرها با او‌لین ورود می توانند شیوه ی فعالیت با اکثر قسمت های نرم افزار را فرا بگیرند.


* پباده سازی گرافیک ماهر نرم افزار فضای آن را دلنشین خیس می نماید.


* استفاده کننده با کمترین ترازو کلیک قادر است به انگیزه خویش رسد.


* نرم افزار در بازه دوران کوتاهی دوستداشتنی می گردد.


حجم مطلوب نرم افزار

یکی‌از دیگر از عامل ها تاثیر گذار در پباده سازی یک نرم افزار غالب حجم مطلوب آن است. پباده سازی و برنامه نویسی نرم افزار با حجم مطلوب با اعتنا به دسته کارکرد آن بعضی می‌تواند گوناگون باشد.

به عنوان مثال نرم افزار های بازی به جهت برخورداری از گرافیک سنگین خیس از حجم بیش تر برخوردار می باشند. در غایت با برنامه نویسی باصرفه و استعمال از اخرین نسخه های گویش های برنامه نویسی میتوان حجم نرم افزار را با صرفه کرد.

 

اندروید و ای وی اس در کنار یگدیگر

در شرایطی‌که به تفکر فعال‌سازی نرم افزار برای سرویس ها خویش می‌باشید تلاش نمایید هر دو ورژن نرم افزار را برای یوزرها متفاوت خویش پوشش دهید. امروزه یوزرها ای وی اس و اندروید انقدر زیاد می باشند که شما برای فعال‌ساز‌ی پلتفرم خویش به عنوان مثال در صورتی‌که یوزرها ای وی اس را نادیده بگیرید و فقط برای یوزرها اندروید نرم افزار خویش را پیاده سازی نمائید حجم وسیعی از مشتریان خویش را از دست می دهید .

همینطور به جهت گسترش برنامه نویسی در حوزه نرم افزار تکنولوژی هایی مانند react native و native script هزینه و زمانه اجرای هر دو پلتفرم را کاهش داده میباشد.

در پباده سازی نرم افزار ios و پباده سازی نرم افزار اندروید خویش صد رد صد برنامه ها و رقبای جان دار را نیز در هر دو ورژن باز‌نگری فرمائید تا اپلیکیشنی قشنگ زبده کاربری بالا برای خویش به ارمغان آورید .


برچسب: اپلیکیشن فروشگاهی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۴:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تکنولوژی‌های نو از قبیل تلفن‌های هوشمند


با ظهور تکنولوژی‌های نو از قبیل تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها در سال‌های اخیر، استعمال از نرم افزار‌های خاص سیستم‌برهان‌های IOS، اندروید و ویندوزفون به‌تدریج دربین مهندسان کشورمان ترویج یافت. با این وجود هنوز تعداد متعددی از مهندسان میباشند که با وجود داشتن این جور تجهیزات از قبیل موبایل‌های هوشمند و تبلت‌ها، هنوز از وجود چنین نرم افزار‌های کاربردی بی‌اطلاع می‌باشند. این خبر که تحت عنوان دومی خبر از بخش خبر ها تحلیلی وب سایت منتشر می گردد، تصمیم دارم شما‌را با چندین تا از پرکاربردترین نرم افزار‌های عمرانی آشنا کنم.

۱- Aconex

به وسیله این نرم افزار میتوانید شغل های مدیر پروژه تولید و ساز خویش را از روش موبایل یا این که تبلت مدیر فرمایید. تصویری از اسکرین‌شات این نرم افزار:

 

 اپلیکیشن فروشگاهی

برای دانلود و نصب ورژن IOS این نرم افزار می‌توانید از این لینک و پیوند مبادرت و برای دانلود و نصب ورژن اندروید این نرم افزار می‌توانید از این پیوند مبادرت نمایید.

داده ها طولانی تر

 

۲- ASCE SmartBrief

بوسیله این نرم افزار میتوانید پایانی خبرها روز مهندسی عمران عالم را که بوسیله انجمن مهندسان عمران ایالات متحده (َASCE) منتشر می شود با خبر گردید. تصویری از اسکرین‌شات این نرم افزار:

 

 

برای دانلود و نصب ورژن اندروید این نرم افزار میتوانید از این پیوند مبادرت فرمایید.

داده ها اضافه

 

۳- latista

بوسیله این نرم افزار میتوانید شغل های مدیر پروژه تولید و ساز خویش را از روش موبایل یا این که تبلت مدیر نمایید. تصویری از اسکرین‌شات این نرم افزار:

 

برای دانلود و نصب ورژن IOS این نرم افزار میتوانید از این پیوند مبادرت فرمائید.

داده ها اضافه

 

۴- HelpBridge

مایکروسافت ایجاد یک برنامه نو گوشی به اسم HelpBridge که در حین یک فاجعه طبیعی در مقیاس وسیع برای امداد به رابطه با کسانی که برای استفاده کننده اهمیت دارا‌هستند پباده سازی شده‌است را به طور رسمی اظهار‌کرد. این برنامه در عین حالا شمارا حاذق می کند تا پول، دوران و منابع خویش را برای حمایت از همت‌های کمک و تجدید بنا در مشت دستگاه‌های ذیربط قرار دهید. این برنامه به طور بدون پول در مشت عشق و علاقه‌مندان قرار گرفته میباشد. به‌وسیله این برنامه میتوانید به فهرستی از اشخاصی که برای شما اهمیت دارا هستند پیام پیامبر و آن ها را از شرایط تندستی یا این که وضعیت مکانی خویش با خبر ساخته و یا این که جور نیاز خویش را به آن‌ها اعلام نمایید. تصویری از اسکرین‌شات این نرم افزار:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۲:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)